• 02188771289
  • info@pipeline-technologies.com
  • تهران - میدان ونک - خیابان عباس پور - پلاک ۲۹

درباره ما

درباره شرکت Pipeline Technologies

شرکت Pipeline Technologies

شرکت Pipeline Technologies (PTC) قابلیت ارائه خدمات مهندسی ، مدیریت پروژه ، مدیریت خط لوله نفت و گاز و خدمات اینتگریتی خطوط لوله را به صنعت انرژی در سراسر جهان دارد.
از خطوط لوله زیر دریا تا خطوط لوله ی واقع بر روی زمین و چه بسا خط لوله خارج از رده، متخصصان فنی و شریک های مجرب شرکت ما، حاضرند تا به شرکت های بهره بردارخط لوله جهت دست یابی به اهداف و نیاز های سازمانشان، خدمات مقتضی را تامین نمایند.
تیم ما با داشتن سابقه مهندسی طولانی درچالش برانگیزترین زمینه های کاری ، با رویکردی مهندسی، قادر است تا عملکرد مطلوبی را برای مشتریان و سهامداران در سراسر جهان رقم زند.
شرکت Pipeline Technologies (PTC) به حل و فصل مشکلات موجود در سخت ترین شرایط آب و هوایی قابل تصور برای خطوط لوله پرچالش، در سراسر جهان کمک می کند چرا که ما با تولید کننده هایی کار می کنیم تا اثرات زیست محیطی به حداقل مقدار ممکن رسد. از این رو در هر کجای دنیا که با شیم ، اطمینان حاصل خواهیم کرد که تمامی استانداردهای مرتبط با ایمنی و سلامت برای کارکنان و تأمین کنندگان رعایت می شود. تعهد ما این است که با درکنارهم قراردادن سه مقوله ایمنی ، قابلیت اطمینان و کنترل هزینه ها اطمینان حاصل نمایید که آستانه تحمل خطوط لوله حتی پس از عمر طراحی آنان، افزایش پیدا کند.
PTC با طیف گسترده ای از مشتریان از جمله بسیاری از شرکت های معروف بین المللی و ملی نفت ، شرکت های تأسیساتی و دارندگان تجهیزات کار می کند. خدمات ما از نظر کیفیت فنی-عملیاتی ارائه دهنده به مشتریان و شرکای خود ، متمایز است.
ضمنا ، ما برای راه حل های کنترل سلامت خود هیچ گونه ارتباط مالکیتی با اپراتورها ، پیمانکاران یا تأمین کنندگان نداریم و بنابراین یک سرویس کاملاً مستقل بوده و قادر هستیم تا بهترین روش ها را ارائه دهیم.